logo

Aktualności Z

SZKOŁA RODZENIA STARTUJE !!!!!!
Z POWODU OGRANICZEŃ GRUPY BĘDĄ BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH. MAX ILOŚĆ
5 OSÓB. ZAINTERESOWANE CIĘŻARNE PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNYWYKONUJEMY BADANIA NA przeciwciała COVID -19.KOSZT 70 złKOMÓRKI MACIERZYSTE

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem firmy, która zajmuje się pobieraniem  i przechowywaniem komórek macierzystych. Spotkanie bezpłatne, zapisy pod nr tel. 604-831-288 i w siedzibie szkoły rodzenia.

KURS Z PIERWSZEJ POMOCY   WARTO !!!!
Jeżeli chcesz wiedzieć jak pomóc swojemu dziecku gdy zachłyśnie się, przestanie oddychać, czy w innych stanach zagrożenia zdrowia  i życia, zadzwoń i umów się na kurs. Szkolenia prowadzi doświadczony ratownik. Szczegóły pod numerem telefonu 604-831-288. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy,  warto wiedzieć jak zachować się w trudnych sytuacjach.

DARMOWA CYTOLOGIA!!

Dla każdej kobiety od 25 do 59 roku życia, które nie miały pobieranej cytologii w ostatnich trzech latach zapraszamy do szkoły rodzenia BOBAS, tu położna pobierze Ci cytologię za darmo!!!! Codziennie można przyjść od poniedziałku do piątku od 8.00 do 13.00. Jeżeli pasują Ci godziny popołudniowe zadzwoń i umów się na dogodny termin.


DARMOWE  KTG  !!!!!
Wszystkie ciężarne kobiety zapraszamy na darmowy zapis KTG. Dzięki takiemu badaniu można obserwować pracę serca płodu oraz pracę mięśnia macicy. Jeżeli jesteś ok. 30 tygodnia ciąży zapraszamy na ul. Chmielną 2/4 codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 13.00


SPOTKANIE ZE SPECJALISTAMI :


RATOWNIK MEDYCZNY
Trwają zapisy na spotkanie z doświadczonym ratownikiem medycznym- nr tel 604-831-288
  Zapraszamy Państwa na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla rodziców. Zapoznacie się Państwo z metodami udzielania pierwszej pomocy noworodkowi w nagłych przypadkach  tj, nagłe zatrzymanie krążenia, postępowanie w przypadku zachłyśnięcia, zadławienia, drgawki gorączkowe, krwawienia, rany, oparzenia.

DORADCA NOSZENIA DZIECI W CHUSTACH
Zapisy pod nr 604-831-288